3 ستاره کیفی برای اولین بار به کامیونت " تایگر وی" سیبا موتور رسید | شركت سيباموتور
3 ستاره کیفی برای اولین بار به کامیونت

3 ستاره کیفی برای اولین بار به کامیونت " تایگر وی" سیبا موتور رسید

  • تاريخ انتشار : دوشنبه 4 شهریور 1398
3 ستاره کیفی برای اولین بار به کامیونت

بر اساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ارزیابی کیفی خودروهای سنگین تولیدی در تیر ماه سال ۹8، کامیونت 6 تن شرکت سیبا موتور در بین خودروهای داخلی با ارتقاء موفق به كسب سه ستاره كيفي شد.
این کامیونت 6 تن که مدل تایگر وی شرکت سیبا موتور به حساب می آید اولین کامیونت چینی تولید داخل محسوب می شود که سه ستاره کیفی را کسب کرده است. 
این خودرو که دارای چهار سیلندر خطی، 16 سوپاپ، توربوشارژ است، به سیستم کنترل آلایندگی  SCR نیز تجهز شده  است و از دومدار مستقل تمام پنوماتیکی مجهز به ABS با برند  wabco نیز بهره می برد.
شایان ذکر است در بین خودروسازان داخلی بهتر است بگوییم که گروه بهمن عملکرد فوق العاده ای در مسیر داخلی سازی محصولات خود طی سالهای اخیر داشته است به طوری که سیاست داخلی سازی گروه بهمن استفاده از پتانسیل همه قطعه سازان کشور است در این فرآیند داخلی‌سازی، قطعات و مواد اولیه خودروهای تولیدی در کشور به جای واردات، از سوی قطعه‌سازان داخلی تولید می‌شود که این موضوع، رشد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده و افزایش تولید ناخالص داخلی را به دنبال دارد و به همین دلیل داخلی‌سازی خودروها همواره یک هدف محوری در صنعت خودرو به ویژه گروه بهمن به شمار می آید.